Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Leif Thorstenson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Eskilstuna Kommunfastigheter AB 1:E VICE ORDF 2021-07-01 - 2022-06-30
Torshälla stads nämnd LEDAMOT 2022-01-01 - 2022-12-31