Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Nina Tuncer (S)

Kontaktinformation

E-post:
nina.tuncer@eskilstuna.se

Bild på Nina Tuncer

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Destination Eskilstuna AB VICE ORDFÖRANDE 2019-07-01 - 2020-06-30
Eskilstuna Kommunföretag AB LEDAMOT 2019-07-02 - 2020-06-30
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31
Minoritetsråd ORDFÖRANDE 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 1:E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Vårdförbundet Sörmland ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31