Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Maria Dahlin (C)

Bild på Maria Dahlin

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden ERSÄTTARE 2020-01-01 - 2020-12-31