Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Bert Eriksson (S)

Bild på Bert Eriksson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Eskilstuna Kommunfastigheter AB LEDAMOT 2019-07-01 - 2020-06-30
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14