Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Tony Meshko (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och räddningstjänstnämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31