Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Daniel Ekman (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14