Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Peter Laufer (SD)

Bild på Peter Laufer

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31
Torshälla stads nämnd 2.E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Valnämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31