Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Lars-Göran Hammarberg (S)

Bild på Lars-Göran Hammarberg

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Eskilstuna Kommunföretag AB LEDAMOT 2019-07-02 - 2020-06-30
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31