Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Marko Grönfors (S)

Bild på Marko Grönfors

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grundskolenämnden ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14