Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Pernilla Eriksson (SD)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala rådet för funktionshindersfrågor LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2017-09-21 - 2019-12-31
Vård- och omsorgsnämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31
Vård- och omsorgsnämndens arbetsutskott ERSÄTTARE PERSONLIG 2019-01-01 - 2019-12-31