Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Josefine Helleday (S)

Bild på Josefine Helleday

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasienämnden 1:E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2018-06-14 - 2019-12-31