Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Carina Åkesson (SD)

Bild på Carina Åkesson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31