Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Robin Tannarp (M)

Bild på Robin Tannarp

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasienämnden ORDFÖRANDE 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31