Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Göran Kunstbergs (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Daniel Engdals musikstipendiestiftelse LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31