Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Oscar Hedenfeldt (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala rådet för funktionshindersfrågor LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden ERSÄTTARE 2020-01-01 - 2020-12-31