Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Nina Hedenfeldt (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-11-05 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31