Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Stefan Bergqvist (SD)

Bild på Stefan Bergqvist

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden ERSÄTTARE 2020-01-01 - 2020-12-31