Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Muhammed Tahsin (M)

Kontaktinformation

E-post:
muhammed.tahsin@eskilstuna.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Daniel Engdals musikstipendiestiftelse LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2019-10-18 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden 1:E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Kultur- och fritidsnämndens beredning 1:E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Samkultur Sörmland ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31