Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Diyar Alis (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-11-05 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31