Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Carola Sunesson (SD)

Bild på Carola Sunesson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31