Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Nina Alexandersson (S)

Bild på Nina Alexandersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31