Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Aila Kangas (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Minoritetsråd LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2018-02-14 - 2019-12-31
Socialnämnden ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2019-12-31