Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Thomas Ackelid (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grundskolenämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2020-03-26 - 2022-10-14
Nämndemän i Eskilstuna Tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31