Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Leif Thorstenson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Eskilstuna Kommunfastigheter AB 1:E VICE ORDF 2019-07-01 - 2020-06-30
Torshälla stads nämnd LEDAMOT 2019-01-01 - 2019-12-31