Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Per Lundquist (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommittén LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2019-11-12 - 2022-10-14