Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Intisar Mahmood (S)

Bild på Intisar Mahmood

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala rådet för funktionshindersfrågor LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31