Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Tatjana Gudmundsgårdh (SD)

Bild på Tatjana Gudmundsgårdh

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grundskolenämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14