Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Rafal Wisniewski (M)

Bild på Rafal Wisniewski

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskolenämnden 1:E VICE ORDF 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14