Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Kristina Gillberg (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jämställdhetsberedningen LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktiges valberedning LEDAMOT 2018-10-25 - 2022-10-14
Valnämnden INSYNSPLATS 2019-01-01 - 2019-12-31