Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Mattias Stjernström (C)

Bild på Mattias Stjernström

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2022-12-31
Mälardalsrådet ERSÄTTARE PERSONLIG 2019-01-01 - 2023-12-31
Personalutskottet LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31