Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Bo Hellmark (KD)

Bild på Bo Hellmark

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden ERSÄTTARE 2020-01-01 - 2020-12-31