Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Susanne Bergqvist (SD)

Bild på Susanne Bergqvist

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och räddningstjänstnämnden ERSÄTTARE 2019-01-01 - 2019-12-31