Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Leif Andersson (S)

Bild på Leif Andersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ERSÄTTARE 2018-10-15 - 2022-10-14
Överförmyndarnämnden LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31