Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Lars Olov Lundkvist (M)

Bild på Lars Olov Lundkvist

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 1:E VICE ORDF 2018-10-25 - 2022-10-14
Kommuninvest i Sverige AB OMBUD 2019-01-01 - 2022-12-31
Medaljdelegationen LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-12-31
Vänortsdelegationen LEDAMOT 2019-01-01 - 2022-10-14