Förtroendevalda i Eskilstuna kommun

Daniel Alexandersson (S)

Bild på Daniel Alexandersson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grundskolenämnden LEDAMOT 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige LEDAMOT 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden 1:E VICE ORDF 2020-01-01 - 2020-12-31